.NET programuotojas | Lietuvos Bankas
This assignment expired 3 years ago

Description

Darbo tikslas:

Lietuvos banko investavimo veiklos aprūpinimas šiuolaikine iždo ir rizikos valdymo informacine sistema.

Darbo pobūdis:

  • kurti naują centrinio banko iždo ir rizikos valdymo informacinę sistemą naudojant pažangiausias technologijas;
  • dalyvauti visuose programinės įrangos kūrimo etapuose (poreikių analizė, reikalavimų specifikavimas, projektavimas, programavimas, diegimas, dokumentavimas ir priežiūra);
  • ieškoti IT sprendimų investavimo veiklos poreikių įgyvendinimui.

Specialieji reikalavimai:

  • IT arba matematikos srities aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • labai geros .NET platformos žinios bei programavimo C# ir/arba F# patirtis;
  • bent 3 metų informacinių sistemų kūrimo patirtis;
  • puikus techninės anglų kalbos mokėjimas.

Privalumai:

  • mikroservisais paremtų sistemų projektavimo ir programavimo patirtis;
  • patirtis finansinio sektoriaus IS kūrimo projektuose;
  • DDD, TDD, CI/CD, GitFlow metodikų išmanymas;
  • darbo patirtis su .NET Core, ASP.NET Core, Akka, Kafka/ActiveMQ, Prometheus.
  • Darbui numatomos technologijos ir metodikos:
  • Technologijos: C# ir F# (.NET Core, ASP.NET Core), Akka, Kafka/ActiveMQ, Prometheus, Oracle, Docker, Kubernetes;
  • Metodikos: DDD, TDD, CI/CD, GitFlow + Code Review.

Key skills required

ASP.Net | Docker | C#

Required Skills

NET
ASP.Net 0-1 year C# 0-1 year
TECHNOLOGY
Docker 0-1 year

About the assignment

Vilnius, Lithuania
Remotely
Rate (after tax)
€2000 - 2600/Month

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha