IT paslaugų vadybininkas // AB CIVINITY
Projektas nebegalioja

Aprašymas

Darbo pobūdis

  • IT ir telekomunikacinių paslaugų teikimo grupės įmonėse Lietuvoje bei Latvijoje užtikrinimas;
  • Kompiuterinės, organizacinės ir kitos IT technikos resursų valdymas bei optimalus panaudojimus;
  • IT prekių bei paslaugų pirkimo proceso organizavimas;
  • Komunikacija su paslaugų tiekėjais, suderintų sąlygų laikymosi kontrolė;
  • Tikslios techninės bei programinės įrangos licencijų apskaitos užtikrinimas;
  • IT paslaugų, infrastruktūros valdymo procesų tobulinimas, inovatyvių technologinių sprendimų paieška.

Reikalavimai

  • Aukštasis IT / techninis išsilavinimas;
  • 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterizuotų darbo vietų, IT infrastruktūros veikimo, diegimo ir priežiūros žinios;
  • Puikios anglų ir rusų k. žinios;
  • Stiprūs komunikaciniai, derybiniai įgūdžiai;
  • Organizuotumas, atsakingumas, geri laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje CIVINITY įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas ir darbą profesionaliame kolektyve;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Gyvenimo aprašymų laukiame el. p. cv@civinity.eu

Esminiai įgūdžiai

Infrastructure | LAN/WAN | Requirements Gathering | Stakeholders Management | ITIL (IT Infrastructure Library) | Technical Support | Windows Install & Support

Reikalinga Patirtis

REALIZACIJA
Infrastructure iki metų Requirements Gathering iki metų Stakeholders Management iki metų
ADMIN & NETWORK
LAN/WAN iki metų Technical Support iki metų Windows Install & Support iki metų
METODAI
ITIL (IT Infrastructure Library) iki metų

Apie poziciją

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Ne
Atlyginimas (Į rankas)
€900 - 1200/Mėn.
Trukmė
Pastovus Darbas

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą