IT recruiter
Projektas nebegalioja

Aprašymas

Nori augti ir tobulėti? Domiesi IT sritimi ir nori suprasti/suvokti dar daugiau? – Prisijunk prie HITų :)

HITCONTRACT – tai IT specialistų paieškos ir atrankos agentūra ir darbo skelbimų platforma. Mes esame maži, bet žinomi. Lankstūs ir skiriantys didelį dėmesį klientams. Prisijunk ir auk kartu su mumis. Šiuo metu ieškome žmogaus, norinčio prisijungti į IT recruiterių komandą.

Darbo pobūdis:

  • Ieškoti IT specialistų įvairiuose kanaluose – kitaip tariant "headhuntinti";
  • Vesti pokalbius telefonu su programuotojais ir išsiaiškinti jų poreikį;
  • Kurti darbo skelbimus;
  • Bendrauti su klientais. Išsiaiškinti kokio specialisto jiems reikia;
  • Susikurti efektyvią dienotvarkę;
  • Darbo pobūdis: išgerti kavos/arbatos su kolegomis bei pažaisti stalo futbolą :)
  • Nebijoti klausti;

Reikalavimai:

  • Smalsumas ir noras mokytis;
  • Mokėjimas priimti "ne" ir judėti toliau;
  • Požiūris, jog šiandieniniame pasaulyje mes nuolat parduodame įvairius dalykus, idėjas ir etc;
  • Kūrybiškumas ir verslumas. Orientacija į rezultatą.
  • Supratimas ir domėjimąsis apie IT sritį - privalumas;

Mes siūlome:

  • Suprasti ir išmokti, kas yra IT rinka ir kaip atliekamos IT specialistų atrankos;
  • Profesinį augimą. Galimybę prisidėti prie kompanijos kūrimo (patys kuriame darbo procesus);
  • Galimybę dirbti su IT srities profesionalais ir žinomomis IT kompanijomis Lietuvoje bei Europoje;
  • Neformalią darbo atmosferą ir lanksčias darbo valandas;
  • Ofisas Vilniaus centre (virš Uptown Bazaar);
  • Atlyginimo augimą nuo atliktų rezultatų (yra bonusinė sistema).

Aplikuoti į šią darbo vietą galite "įmesdami" savo gyvenimo aprašymą žemiau.

Reikalinga Patirtis

PATIRTIS PAREIGOSE
Really Good Person :) 3-4 metai
UŽSIENIO KALBOS
Anglų Proficient Business Level (C1/C2)

Apie poziciją

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Ne
Atlyginimas (Į rankas)
€500 - 1200/Mėn.
Trukmė
Pastovus Darbas

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą